Cognibromin

Vnímanie, pamäť, plánovanie a koncentrácia budú odteraz vašim najmenším problémom.

Vnímanie, pamäť, plánovanie a koncentrácia budú odteraz vašim najmenším problémom. Ste študent, potrebujete sa sústrediť na prácu alebo prežívate náročné obdobie? Vyskúšajte náš jedinečný prípravok cognibromin. Je to unikátny prípravok s obsahom citokolínu. Doprajte svojim nervovým bunkám zaručenú výživu a vašej mysli oddych, ktorý potrebuje.  

Cognibromin je tak účinný vďaka svojmu zloženiu a správnej kombinácií účinných látok:

Cognibromin môže vykazovať účinky vďaka svojmu zloženiu: 

Citikolin

Citikolín známy pod viacerými názvami je látka, ktorá sa nachádza v ľudskom organizme a je sprostredkovateľom biochemických procesov v bunkách. Ovplyvňuje prirodzene bunky, tkanivá a čiastočne aj orgány. Štúdie ukázali že táto látka v organizme pôsobí tak že zvyšujú hustotu dopamínových receptorov v tele a pôsobí na vyplavovanie niektorých hormónov v tele. Tým vplýva na nervovú sústavu a podieľa sa na rôznych procesoch správneho fungovania organizmu. 
 

Aquamín 

Aquamín získaný z kalcifikovaných morských rias je prirodzeným zdrojom vápnika, ktorý tvorí najmenej 32 %, horčík so zastúpením 2,2 % a zároveň obsahuje ďalších 72 dôležitých stopových prvkov. Aquamin je prírodný produkt, ktorý je vyrábaný zo skeletu morskej chaluhy s názvom "Lithothamnion Coralloides". Je zbieraná z čistých vôd Atlantického oceánu a vyrába sa zbieraním, umývaním, triedením a sušením. 
 

Vitis vinifera OPC bio (vinič hroznorodý)

Extrakt z vínnej révy - jadier. Najdôležitejšou zložkou z jadier je tzv. OPC – oligomérne proantokyanidíny – látky zo skupiny polyfenolov. Je to prirodzená látka, vyskytujúca sa v mnohých rastlinách, ale väčšinou v šupke, jadrách alebo v kôstke, teda v častiach, ktoré odhadzujeme, takže napriek tomu, že konzumujeme ovocie, ktoré obsahuje OPC, máme tejto látky nedostatok.  
 

Lipozomálny vitamín C

Lipozomálny vitamín C má na rozdiel od bežných foriem vitamínu dostupného v lekárňach vyššiu vstrebateľnosť. Je to dané tým, že tekutý vitamín C je obalený fosfolipidovými anobublinkami tzv. lipozómy. Lizpozomálny obal chráni vitamín C pred degradáciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie a taktiež lepší vstup do buniek. Každá kapsula obsahuje 100 mg kyseliny L-askorbovej (vitamínu C) čo predstavuje 125 % odporúčanej dennej dávky. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii zubov. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek. 

Americký ženšen

V minulosti rastlina, ktorá bola určená len pre aristokraciu, keďže už vtedy boli jej účinky známe a bola veľmi vzácna. Obsahuje panaxosidy v takmer rovnakom množstve ako ženšen pravý (Panax ginseng). Účinky ženšenu amerického sa veľmi podobajú ženšen pravému. Panaxosidy sú účinné saponíny typické pre rod ženšen (Panax). Slovo saponín naznačuje, že panaxosidy sú schopné prenikať z tráviaceho traktu do krvi, mozgu a dovnútra všetkých buniek. Štúdie popisujú jeho pozitívne účinky na organizmus.

Shiitake

Latinský názov Shiitake je Lentinula edodes alebo Húževnatec jedlý a japoncami nazývaná aj „elixír života“, ktorá sa odtiaľ rozšírila do celého sveta. Vzácna huba vysoko cenená nielen v tradičnej čínskej medicíne (TCM), ale aj v modernej klinickej praxi v dnešnom svete a jej účinky popisujú viacerí vedci. V Číne sa konzumuje už 2000 rokov. Výťažok, ktorý obsahuje výborný pomer rôznych prospešných látok, popísaný vo viacerých štúdiách.

 

Composition
Zloženie v 1 kapsule Obsah (mg) RVH v % (referenčná výživová hodnota)
Aquamín 50 *
Extrakt z hroznových jadierok (Vitis vinifera) 95% proantokyanidínov 150 *
Lipozomálny vitamín C (kys. L-askorbová) 100 125%
Shiitake (Lentinula edodes, Húževnatec jedlý) extrakt 4:1 100 *
Ženšen americký (Panax quiquefolius L.) extrakt z koreňa 4:1 30 *
CDP-cholín (citikolín) 20 *
*RVH nie je stanovená
Obsah
Content

60 kapsúl (34g)
 

Dosage

2x denne 1 kapsulu, zapiť pohárom vody 
 

Caution

Neprekračujte odporúčané denné dávky

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy

Skladovať mimo dosah malých detí

Výživový doplnok nie je vhodný pre deti

Výživový doplnok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy

Are you interested in this product?

Do you know people who suffer from health complications and whom

you would like to help?

Join us, build your own business and show others
that solutions exist even in seemingly hopeless situations.

Contact us

Newsletter

Do you want to get useful tips for your health? Sign up for our newsletter and be the first to receive information about news and special offers.