OCUBENE pre ženy

Na oči cez pečeň

Už starí Sumeri vedeli, že nesprávna funkcia očí je spojená s problémami pečene a naopak. Oči a pečeň sú párové orgány. Preto unikátne zloženie OCUBENE prečisťuje pečeň a poskytuje jej výživu, ktorú potrebuje. Luteín, ktorý tvorí významnú časť zloženia, je už dlhodobo známy ako pomocník pri liečbe makulárnej degenerácie či šedého zákalu. V OCUBENE ho nájdete v najvyššej kvalite, rovnako ako ostatné jeho zložky. OCUBENE pre ženy je prispôsobené špeciálne pre potreby ženského tela.

OCUBENE pre ženy je dvojmesačná kúra a ako jediná vďaka svojmu unikátnemu zloženiu vyživuje párové orgány oči a pečeň zároveň.

Starajte sa o svoj zrak

Návštevnosť očných ambulancií sa každoročne zvyšuje. Môže za to nesprávna výživa a starostlivosť o oči, ako aj neustále používanie počítačov, monitorov, televízii a smartfónov. Starostlivosť o oči / zrak znamená najmä výživu zrakového nervu a udržiavanie vnútroočného tlaku pod 20 Torr. Vzhľadom na to, že oči a pečeň sú párové orgány, zloženie OCUBENE pre ženy je špeciálne vytvorené tak, aby detoxikovalo pečeň a vyživovalo oči tak, ako to potrebujú. Svojim zložením rešpektuje lekárske ustanovenia a doporučenia o výžive očí.

Vedeli ste, že naše oči spotrebujú až 25% vitamínov a minerálov, ktoré prijíma naše telo?

Pomer účinných látok navrhnutý špeciálne pre potreby ženského tela

Luteín (Tagetes erecta) - štúdie ukázali, že užívanie luteínu má pozitívny vplyv na ochorenia ako je makulárna degenerácia alebo šedý zákal. V našich produktoch nájdete iba veľmi kvalitný, kryštalický Luteín (Tagetes erecta).

Zinok - prispieva k udržaniu dobrého zraku. V našich produktoch nájdete iba veľmi kvalitný, kryštalický Luteín (Tagetes erecta).

Lycium barbarum - poznáme pod názvom goji. Plody majú dlhodobé zastúpenie v tradičnej čínskej medicíne. Obsahujú silné antioxidanty a pomáhajú zabraňovať starnutiu buniek. Z nedávnych zistení možno spomenúť, že plody zvyšujú fagocytózu, zlepšujú tvorbu krvi a podporujú liečbu zvýšenej hladiny cholesterolu.

Schizandra čínska (Schisandra chinensis) a Kurkuma dlhá (Curcuma longa) - zlepšujú funkcie pečene. Schizandra pomáha pri normálnom trávení a funkcii pečeni, pri prečistení pečene. Kurkuma má zase na starosti normálnu činnosť pečene a činnosť pečeňových lipidov. Kontrola zápalových procesov a normálna činnosť kardiovaskulárneho systému a funkcia dýchacieho systému je už len plusom týchto extraktov.

Skupina ženšenov - Ženšen pravý (Panax ginseng), Sibírsky ženšen (Siberian ginseng) a Americký ženšen (Panax quinquefolius) je doplnená o extrakt z Pestreca mariánskeho (Silybum marianum), Amalaki (Emblica officinalis) a Šafránu siateho (Crocus sativus). Prvý z menovaných ženšenov má za úlohu udržať náš organizmus bdelý. Udržuje normálnu hladinu glukózy v krvi, podporuje pamäť a zlepšuje kognitívne funkcie. Sibírsky ženšen podporuje prirodzenú obranyschopnosť, krvný obeh ale aj našu duševnú výkonnosť. Americký ženšen má imunomodulačné účinky a ochranné účinky pre našu pečeň. Petrec mariánsky je vďaka obsahu sylimarínu vhodný pri regenerácii pečene, pri hepatitíde a cirhóze pečene. Šafrán potencuje kvalitu duševného zdravia a pozitívnej nálady – relaxácie. Amalaki kvôli vysokému obsahu vitamínu C má vplyv na imunitný systém. 

Horčík, Niacín (kyselina nikotínová), Selén a Kyselina listová  - Horčík zohráva významnú úlohu pri delení buniek a prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému. Niacín znižuje únavu a vyčerpanie. Je dôležitým prvkom pre správnu látkovú premenu a nervový systém. Aby správne fungovala aj štítna žľaza, je obsiahnutý práve Selén. Ten prispieva aj k správnej spermatogenéze, ale aj k udržaniu zdravých vlasov a nechtov. Vitamín B9, alebo kyselina listová, je dôležitý nie len pre tvorbu krvi, ale aj pri tvorbe a oprave DNA, či deľbe buniek. Udržiava mozog v dobrej kondícii, bráni depresii a vo vyššom veku znižuje riziko poškodenia sluchu.

Composition
Zloženie v 1 kapsule Obsah v jednej kapsule RVH v %
Horčík (mliečnan horečnatý) 30 mg 8 %
Kustovnica čínska (Lycium barbarum) extrakt z plodu 50% polysacharidov 65 mg *
Schizandra čínska (Schisandra chinensis) extrakt z plodu 4% schisandrínu 50 mg *
Sibírsky ženšen (Siberian ginseng) extrakt z koreňa 1% 45 mg *
Kurkuma dlhá (Curcuma longa) extrakt z podzemku 95% kurkuminoidov 40 mg *
Ženšen pravý (Panax ginseng) extrakt 80% ginsenosidov 20 mg *
Pestrec mariánsky (Silybum marianum) extrakt zo semien 80% silymarínu 17,5 mg *
Zinok (mliečnan zinočnatý) 4 mg 40 %
Amalaki (Emblica officinalis) extrakt z plodu 10:1 15 mg *
Ženšen americký (Panax quinquefolius) extrakt z koreňa 4:1 15 mg *
Luteín (Tagetes erecta) 80% 7,5 mg *
Šafran siaty (Crocus sativus) extrakt z kvetu 10:1 7,5 mg *
Niacín (Kyselina nikotínová) 5 mg 31,2 %
Kyselina listová 115 μg 57,5 %
Selén (L - seleno - metionín) 15 μg 27 %
Pomocné látky: hydroxypropylmethylcelulóza - obal kapsule, farbivo - oxid titančitý RVH - referenčná výživová hodnota, * RVH nie je stanovená
Obsah
Content

120 kapsúl

Dosage

Užívajte 2 mesiace po sebe, 2 kapsuly denne. 

Caution

Neprekračujte odporúčané denné dávky
Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy
Skladovať mimo dosah malých detí
Výživový doplnok nie je vhodný pre deti
Výživový doplnok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy

Are you interested in this product?

Do you know people who suffer from health complications and whom

you would like to help?

Join us, build your own business and show others
that solutions exist even in seemingly hopeless situations.

Contact us

Newsletter

Do you want to get useful tips for your health? Sign up for our newsletter and be the first to receive information about news and special offers.