Cajita ALAGENEX 

Proteja su salud para que pueda hacer lo que quiera y desee.

El paquete exclusivo de suplementos nutricionales ALAGENEX contiene la proporción adecuada de aminoácidos esenciales, vitaminas, minerales y extractos de plantas, lo que tiene un efecto positivo en el sistema inmunológico y apoya las defensas del cuerpo. Esta combinación de sustancias activas desencadena la renovación celular y contribuye a la regeneración de tejidos dañados o debilitados y revitaliza el organismo.

Doprajte si tie nejkvalitnejšie produkty pre váš organizmus. 

¿Tiene más de 30 años?

Es en este período de la vida que la glándula del bebé, que es responsable de su inmunidad, se está reduciendo. Su metabolismo se está desacelerando y su cuerpo comienza a envejecer. El cuidado adecuado de las células puede retrasar el proceso de envejecimiento.

Tome una cura integral de 90 días de ALAGENEX una vez al año Zdravé a správne fungujúce bunky sú základom zdravého organizmu.

 

Aminokyseliny

 

Amygdalín

 

Graviola

 

Zinc

 

Vitamina C

 

Vitamina B9

 

Magnesio

 

Vitamina E

Špecifické obsadenie aminokyselín s definovanými veľkosťami častíc pre syntézu pseudopeptidu analogického k alaptidu na bunkovej úrovni, má za následok významné regeneračné účinky, prostredníctvom spúšťania facytózy a delenia buniek v rovnakom fenotype.
Amygdalín je zložka marhuľových jadier, ktorá vďaka svojej unikátnej štruktúre dokonale oklame a zneškodňuje rakovinové bunky pomocou vyvýjaného kyanovodíku. 


Plod stromu veľký 20-30cm pochádzajúceho z Ameriky nazývaný Annona muricata (Graviola), je využívaný pre svoje overené účinky v tradičnej medicíne. Častokrát sa konzumuje aj ako čerstvý plod, avšak pozor, semená v dužine plodu sú jedovaté. 
Zinok je dôležitý pre správny vývoj organizmu nesmie chýbať v našej strave. Tento stopový prvok je súčasťou viac ako 200 rôznych enzýmov. Podporuje imunitu a má na starosti správne videnie a ochranu sietnice. 


Vitamín E je vychýreným antioxidantom pre zdravie imunitného systému, srdca a ciev. Prírodným zdrojom je tmavá listová zelenina ako špenát, kel, brokolica, tučné mäsá, vajíčka a ryby. 
Vitamín B9, alebo kyselina listová je dôležitý pre tvorbu krvi a zárodočných tkanív je neoddeliteľnou súčasťou nie len pre tehotné ženy. Zaujímavosťou je, že vstrebateľnosť kyseliny listovej vo forme výživového doplnku je vyššia ako z prírodného zdroja. 


Aminokyseliny sú základné stavebné jednotky bielkovín každého ľudského tela. Aminokyseliny poznáme esenciálne a neesenciálne. Tie, ktoré si telo nevie samo syntetizovať sú esenciálne a patria medzi ne valín, leucín, izoleucín, fenylalanín, tryptofán, lyzín, metionín a treonín.


Horčík je potrebný pre správnu činnosť svalov a nervov. Uvoľňuje z glukózy energiu pre stavbu kostí. Prirodzený zdroj horčíka sú banány, mandle, orechy, obilie a tmavá listová zelenina. 
Asi najznámejší vitamín spomedzi všetkých je vitamín C. Tento vitamín si ľudské telo nevytvára a  nekumuluje a preto je potrebné ho pravideľne dodávať. Tento silný antioxidant podporuje vstrebávanie železa, stimuluje tvorbu bielych krviniek, vývoj kostí a zubov.
 

Zloženie
Composición: Sinergia 12 Contenido de una cápsula (mg) Contenido en máx. una dosis diaria, es decir 2 cap. (mg) RVH en 2 cápsulas
L-carnitina tartrato 200 400 *
L-leucina 160 320 *
L-cisteína clorhidrato 90 180 *
L-isoleucina 80 160 *
L-valina 80 160 *
L-arginina hidrocloruro 20 40 *
L-alanina 10 20 *
Graviola 10: 1 extracto de feto (Annona muricata) 10 20 *
Vitamina E (acetato de DL-alfa-tocoferilo) 4 8 66%
Zinc (zinc) 1,5 3 30%
Extracto de albaricoque, 98% de amígdala 0,5 1 *
Vitamina B9 (ácido fólico) 0,06 0,12 60%
Composición: ajuste Ala-Energy Contenido de una cápsula (mg) Contenido en máx. una dosis diaria, es decir 4 cap. (mg) RVH en 4 cápsulas
Tartrato de L-carnitina 200 800 *
Inositol 150 600 *
L-leucina 135 540 *
L-cisteína HCl 100 400 *
Magnesio (carbonato de magnesio) 15 60 16%
Vitamina C (ácido L-ascórbico) 25 100 125%
L-arginina HCl 11 44 *
Zinc (zinc) 2,5 10 100%
Contenido
Obsah balenia

La cajita ALAGENEX contiene 1x Synergy12 (120 uds.) y 4x Ala-energyFIT (4x60 uds.).

 

 

Dávkovanie

Durante los primeros 15 días tomamos Ala-energyFIT 2x2 cápsulas al día (mañana y noche).
Durante los siguientes 15 días tomamos Ala-energyFIT 2x2 cápsulas (mañana y noche) junto con 2 cápsulas de Synergy12  (8:00 y 16:00 hrs.).
Durante los terceros 15 días solo usamos Synergy12 2 cápsulas (10:00 y 20:00).
El proceso se repite de manera análoga.

Upozornenia

No exceda las cantidades diarias recomendadas
El suplemento nutricional no debe utilizarse como sustituto de una dieta variada.
Almacenar fuera del alcance de los niños pequeños.
El suplemento nutricional no es adecuado para niños.
El suplemento nutricional no es adecuado para mujeres embarazadas y lactantes.

¿Le interesa este producto?

¿Usted también conoce personas que necesitan solucionar sus complicaciones

de salud y quiere ayudarles?

Únese a nosotros, establezca su propio negocio y muestre a otros
que hay soluciones incluso en las situaciones en las que quizás ya se habrían rendido.

Contacte con nosotros

Newsletter

¿Quiere obtener consejos útiles para su salud? Suscríbase a nuestro boletín y sea el primero en recibir información sobre nuestras noticias y eventos.