Signifi D complex

Signifi D complex je vďaka svojmu zloženiu absolútne bezkonkurenčný produkt. Sú to v podstate 3 prípravky v jednom - nájdete v ňom vitamín D3 a K2, Omegu 3 a dokonca aj menej známy a pritom pre naše telo veľmi užitočný extrakt z Centella asiatica (gotu kola). Vďaka synergickému efektu všetkých účinných látok je skvelou podporou vášho kardiovaskulárneho systému, cievnej sústavy,  mozgu aj duševného zdravia a je prevenciou proti osteoporóze i cukrovke 2. typu. Toto všetko ukryté len v jednej tobolke. Jedno balenie Signifi D complex vám vystačí na 2 mesiace. 

 

D3 + K2 –prevencia proti osteoporóze, kardiovaskulárnym chorobám i cukrovke 2. typu

Vitamín K aktivuje bielkoviny, ktoré majú dôležitú úlohu pri zrážaní krvi, metabolizme vápnika a zdraví srdca. Jednou z jeho najdôležitejších funkcií je regulácia ukladania vápnika: podporuje kalcifikáciu kostí a zabraňuje usadzovaniu vápnika v cievach. Vitamín K prispieva k mineralizácii kostí, a preto je taký potrebný pre tvorbu a udržanie ich normálnej štruktúry.
Prípravok obsahuje 75 µg vit. K2 (isomer MK-7), ktorý sa vyrába biofermentačným procesom vo forme 5% suspenzie v MCT oleji a má tak požadovanú biologickú dostupnosť v organizme a rovnako nepostrádateľnú látku rozpustnú v tukoch 75 µg vit. D3 cholekalciferol 1 mil IU/g (tj. 3.000 I.U.). Množstvo vitamínu D3 je stanovené podľa štúdií jeho funkcií v organizme. Vyjadrenie ÚVZ SK hovorí:
Horné bezpečné množstvo vitamínu D pre maximálny denný príjem zo všetkých zdrojov (nie len z výživových doplnkov) je 100 μg pre dospelého človeka, 50 μg pre deti od 3 do 10 rokov a 100 μg pre deti od 11 do 17 rokov, ktoré bolo prijaté Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA) – Scientific Opinion on the Tolerable Upper Intake Level of vitamin D; EFSA Journal 2012;10(7):2813. 
Vitamín D si človek dokáže tvoriť aj sám, je však k tomu potrebné slnečné žiarenie v podobe UVB lúčov na našej koži. Množstvo vitamínu D v našom tele preto úzko súvisí s časom stráveným na slnku, pričom opaľovacie krémy znižujú efektivitu tvorby vitamínu D. Nedostatočnú hladinu vitamínu D máme hlavne od jesene do jari, kedy sme na slnku ešte menej. Ďalším faktorom je vyhýbanie sa slnku a život v uzavretých priestoroch. Nedostatok vitamínu D je spojený s mnohými ochoreniami, ako napríklad problémy kardiovaskulárneho systému či cukrovka 2. typu.  
Vitamín D prispieva:
•    k normálnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu, a teda k normálnej hladine vápnika v krvi
•    k udržaniu dobrého stavu kostí a zubov
•    k udržaniu správnej činnosti svalov
•    k správnej funkcii imunitného systému
•    k správnemu procesu delenia buniek

Omega 3 – podpora pre váš mozog, srdce i celkovú aktivitu organizmu

Pre telo je dôležitý pomer Omega 6 ku Omega 3. Omega 6 si naše telo dokáže vytvoriť aj samo. Užívaním tohto produktu sa postupne priblížite k vedecky podloženému správnemu pomeru 3:1 (Omega 6: Omega 3). Omega 3 rybí olej zo Severného ľadového oceánu v tomto produkte má tieto parametre– 35/25 EE, a teda 475,35 mg zodpovedá 138 mg EPA FA a 96 mg DHA FFA. Vďaka tomu pomáha k správnej funkcii mozgu a srdca.


Gotu kola – pre kardiovaskulárny systém, cievnu sústavu, duševné zdravie a trávenie 
O tejto bylinke sa hovorí ako o zázračnej. Kvôli jej úžasným účinkom ju volajú tiež prameň života, najmä na Ďalekom východe. 
Extrakt z Gotu kola (Centella asiatica) 100 mg má podľa Zoznamu tvrdení „on hold“ tieto pozitívne vplyvy na organizmus: 
-    Prispieva k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému (ID 2519)
-    Podporuje správne trávenie (ID 2520)
-    Prispieva k správnej činnosti cievnej sústavy (ID 3742)
-    Pozitívne vplýva na kongnitívne funkcie a na duševné zdravie (ID 3700)
 

 

Mod de utilizare

 

Compoziție

Obsah aktívnych látok

1 kapsula

Referenčná výživová hodnota (%)

Rybí olej - omega-3 35/25 EE

z toho eikozapentaénová kyselina (EPA)

dokozahexaénová kyselina (DHA)

475, 4 mg

138 mg

96 mg

Nie je stanovená

Nie je stanovená

Nie je stanovená

Výťažok z listov pupočníka ázijského

(Centella asiatica) Gotu kola

100 mg

Nie je stanovená

Vitmín D3 (kolekalciferol) - 3000 I.U.

75 µg 

1500%

Vitamín K2 (menachinón)

75 µg 

100%

Depozitare

 

Conținut
Conținut flacon

Balenie obsahuje 60 tabliet

 

Mod de administrare

 1 kapsula denne najlepšie ráno spolu s jedlom, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Atenționare

Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. 

Vă interesează acest produs?

Cunoașteți persoane care se confruntă cu probleme de sănătate

 și pe care doriți să le ajutați?

Alăturați-vă nouă, construiți-vă propria afacere,
arătați și altora, că există soluții chiar și în situații de resemnare.

VĂ RUGĂM SĂ NE CONTACTAȚI

Buletin informativ

Doriți să primiți sfaturi utile pentru sănătatea dvs.? Înscrieți-vă la buletinul nostru informativ și veți fi informați cu prioritate despre noutățile și evenimentele noastre.