Látka, ktorá obnovuje bunky a predlžuje mladosť

Alaptid

Alaptid je veľmi malá biologicky aktívna látka, ktorá dokáže spustiť regeneračný proces každého ľudského tela.

Alaptid sa krvným obehom dostane do oslabeného tkaniva, kde aktivuje príslušné enzýmy a biele krvinky, ktoré spúšťajú v tele obranné reakcie. Vďaka nim sa z tela odstránia baktérie, vírusy a ďalšie škodlivé látky. Ak je telo zbavené škodlivín a následne zásobované potrebnými vitamínmi a živinami, dochádza k bunkovej obnove a reprodukcii zdravých buniek.

Preto je nápomocný pri liečení rôznych druhov ochorení a zdravotných problémov, ale aj pri udržiavaní a zlepšovaní celkového stavu organizmu vrátane kože. Všetky ochorenia majú totiž rovnakú príčinu – poškodenie buniek.

Účinky alaptidu

Kolagén

Podporuje tvorbu kolagénu

Alergia

Potláča alergiu
a alergické reakcie

Rany

Podporuje hojenie rán po
chirurgických zákrokoch

Regenerácia

Regeneruje kožu, vlasy,
nechty a ústnu dutinu

Starnutie

Spomaľuje starnutie

Popáleniny

Obnovuje kožu po
popáleninách

Revitalizácia

Revitalizuje organizmus

Koža

Pomáha pri
kožných ochoreniach
a preležaninách

Kto stojí za objavením Alaptidu?

Evženovým cieľom bolo vymyslieť, namodelovať a vytvoriť látky,
ktoré by pomáhali ľudstvu s jeho zdravím, a tomuto zámeru venoval
s radosťou v duši celú svoju energiu. Dosiahol niekoľko významných objavov.
Jedným z nich je alaptid, ktorému boli pripísané veľmi pozitívne nootropné
účinky vrátane rádioprotektivity testovanej vo vojenskom ústave NATO
v Těchoníne v Orlických horách.

Václav bol biológom svetovej úrovne, špecialista na tkanivové kultúry.
Práve on bol zodpovedný za testovanie látok pripravených Ing. Kasafírkom.
Preukázal, že je alaptid neškodnou a netoxickou látkou a popri osvedčených
pozitívnych účinkoch nie sú dokázané žiadne nežiadúce účinky.

Videá s objaviteľom alaptidu RNDr. Václavom Plaisnerom

Slovo vynálezcu

Pozoruhodný peptid ALAPTID

Spirocyklický dipeptid o Mr 182,22 nazvaný alaptid byl vyvinut jako analog tělu vlastního neuropeptidu L-propyl-L-leucylglycinamidu, který má mimořádné regenerační účinky. Tato látka se však velmi rychle rozkládá trávicími enzymy, takže pro praktické aplikace je těžko použitelná. U alaptidu se podařilo obejít tuto nevýhodu, přičemž regenerační a stimulační efekt je dokonce vyšší. V této souvislosti je třeba připomenout, že prakticky všechny biologicky aktivní substance v našem těle (enzymy, hormony atd.) patří do kategorie peptidů; biologické účinky alaptidu jsou skutečně pozoruhodné. Jeho nevelká molekula snadno proniká pokožkou a velmi účinně hojí i tak velká poškození jako jsou bércové vředy, dekubity (proleženiny), popáleniny a samozřejmě i běžné odřeniny či řezné rány. Pozoruhodné účinky byly prokázány i u psoriázy (lupénky). Při vnitřní aplikaci ve formě tablety bylo prokázáno rychlé hojení žaludečních vředů a celkový regenerační efekt na celý organismus vč. výrazné aktivace mozkových funkcí.

Alaptid nejen významně posiluje imunitní systém, ale současně jej i reguluje, což se projevilo velmi efektivním potlačením alergických reakcí.

Alergie totiž není ničím jiným než projevem nerovnováhy imunitního systému. Alaptid sám nemůže být alergenem, na to má příliš malou molekulu, viz výše. Vůbec bylo krajně obtížné u alaptidu provést předepsané testy toxicity a jiných potenciálně negativních vlastností neboť sebevětší množství, které bylo buněčným kulturám aplikováno, bylo naprosto netoxické. Dále nebyla prokázána žádná mutagenita, kancerogenita či teratogenita, prostě žádný negativní efekt nebyl zaznamenán. U alaptidu není žádná kontraindikace, jeho vnitřní i vnější aplikace je naprosto bezpečná a tak může být tato látka kombinována s jakýmikoli léčivy bez sebemenších interakcí a bez kumulace v organismu. Mimořádně důležité je, že alaptid významně stimuluje růst a množení buněk vč. bílých krvinek – nositelů imunity. Toto platí výhradně u fyziologicky normálních lidských buněk. S největší pečlivostí bylo prokázáno, že alaptid naprosto nepodporuje množení buněk nádorových, naopak jejich růst brzdí ani nepodporuje růst a množení mikroorganismů. Souhrnně řečeno: alaptid je naprosto bezpečná látka s mimořádným regeneračním, imunostimulačním a radioprotektivním efektem.

RNDR. VÁCLAV PLAISNER

biolog a spoluvynálezce alaptidu, v.r. v Praze v prosinci 2012