ALAGENEX-Packung

Schützen Sie Ihre Gesundheit, damit Sie machen können, wonach Sie sich sehnen.

Exklusive Packung von Nahrungsergänzungsmitteln ALAGENEX enthält das richtige Verhältnis von essentialen Aminosäuren, Vitaminen, Mineralstoffen und pflanzlichen Extrakten, dank denen ALAGENEX das Immunsystem positiv beeinflusst und die Verteidigungsfähigkeit des Organismus unterstützt. Diese Kombination der Wirkstoffe startet die Erneuerung von Zellen und trägt zur Regeneration der geschädigten oder sonst geschwächten Gewebe bei und revitalisiert so den Organismus.

Doprajte si tie nejkvalitnejšie produkty pre váš organizmus. 

Máte viac ako 30 rokov?

Gerade in dieser Lebenszeit wird ihr Bries zurückgebildet, das gerade für Ihre Immunität verantwortlich ist. Ihr Stoffwechsel wird verlangsamt und der Körper beginnt zu altern. Durch richtige Pflege der Zellen kann der Prozess der Alterung verzögert werden.

Nehmen Sie komplexe 90 Tage-Kur der ALAGENEX-Packung einmal im Jahr ein. Zdravé a správne fungujúce bunky sú základom zdravého organizmu.

 

Aminokyseliny

 

Amygdalín

 

Graviola

 

ZINC

 

Vitamín C

 

Vitamín B9

 

Horčík

 

Vitamín E

Špecifické obsadenie aminokyselín s definovanými veľkosťami častíc pre syntézu pseudopeptidu analogického k alaptidu na bunkovej úrovni, má za následok významné regeneračné účinky, prostredníctvom spúšťania facytózy a delenia buniek v rovnakom fenotype.
Amygdalín je zložka marhuľových jadier, ktorá vďaka svojej unikátnej štruktúre dokonale oklame a zneškodňuje rakovinové bunky pomocou vyvýjaného kyanovodíku. 


Plod stromu veľký 20-30cm pochádzajúceho z Ameriky nazývaný Annona muricata (Graviola), je využívaný pre svoje overené účinky v tradičnej medicíne. Častokrát sa konzumuje aj ako čerstvý plod, avšak pozor, semená v dužine plodu sú jedovaté. 
Zinok je dôležitý pre správny vývoj organizmu nesmie chýbať v našej strave. Tento stopový prvok je súčasťou viac ako 200 rôznych enzýmov. Podporuje imunitu a má na starosti správne videnie a ochranu sietnice. 


Vitamín E je vychýreným antioxidantom pre zdravie imunitného systému, srdca a ciev. Prírodným zdrojom je tmavá listová zelenina ako špenát, kel, brokolica, tučné mäsá, vajíčka a ryby. 
Vitamín B9, alebo kyselina listová je dôležitý pre tvorbu krvi a zárodočných tkanív je neoddeliteľnou súčasťou nie len pre tehotné ženy. Zaujímavosťou je, že vstrebateľnosť kyseliny listovej vo forme výživového doplnku je vyššia ako z prírodného zdroja. 


Aminokyseliny sú základné stavebné jednotky bielkovín každého ľudského tela. Aminokyseliny poznáme esenciálne a neesenciálne. Tie, ktoré si telo nevie samo syntetizovať sú esenciálne a patria medzi ne valín, leucín, izoleucín, fenylalanín, tryptofán, lyzín, metionín a treonín.


Horčík je potrebný pre správnu činnosť svalov a nervov. Uvoľňuje z glukózy energiu pre stavbu kostí. Prirodzený zdroj horčíka sú banány, mandle, orechy, obilie a tmavá listová zelenina. 
Asi najznámejší vitamín spomedzi všetkých je vitamín C. Tento vitamín si ľudské telo nevytvára a  nekumuluje a preto je potrebné ho pravideľne dodávať. Tento silný antioxidant podporuje vstrebávanie železa, stimuluje tvorbu bielych krviniek, vývoj kostí a zubov.
 

Zloženie
Zusammensetzung: Synergy 12 Inhalt in einer Kapsel (mg) Inhalt in max. Tagesdosis d.h. in 2 Kapseln (mg) NRV in 2 Kapseln
L-Carnitin-L-Tartat 200 400 *
L-Leucina 160 320 *
L-Cystein Hydrochlorid 90 180 *
L-Isoleucina 80 160 *
L-Valina 80 160 *
L-Arginin Hydrochlorid 20 40 *
L-Alanina 10 20 *
Stachelannone Fruchtextrakt 10:1 (Annona muricata) 10 20 *
Vitamin E (DL-α-Tocopherylacetat) 4 8 66%
Zink 1,5 3 30%
Extrakt aus Aprikosenkernen, 98 % Amygdalin 0,5 1 *
Vitamin B9 (Folsäure) 0,06 0,12 60%
Zusammensetzung: Ala-EnergyFIT Inhalt in einer Kapsel (mg) Inhalt in max. Tagesdosis d.h. in 4 Kapseln (mg) NRV in 4 Kapseln
L-Carnitin-L-Tartat 200 800 *
Inositol 150 600 *
L-Leucina 135 540 *
L-Cystein HCl 100 400 *
Magnesium 15 60 16%
Vitamin C (Ascorbinsäure) 25 100 125%
L-Arginin HCl 11 44 *
Zink 2,5 10 100%
Inhalt
Obsah balenia

Die ALAGENEX-Packung enthält 1 x Synergy12 (120 St.) und 4 x Ala-energyFIT (4x60 St.)

 

 

Dávkovanie

Während der ersten 15 Tage sollen Ala-energyFIT 2x2 Kapseln (morgens und abends) eingenommen werden.
Die nächsten 15 Tage werden Ala-energyFIT 2x2 Kapseln (morgens und abends) mit 2 Kapseln Synergy12 (um 8:00 und 16:00) eingenommen.
Die letzten 15 Tage werden nur 2 Kapseln Synergy12 (um 10:00 und 20:00 Uhr) eingenommen.
Der Prozess wird dann analogisch wiederholt.

Upozornenia

Überschreiten Sie die empfohlene tägliche Dosis nicht!
Die Nahrungsergänzungsmittel dienen nicht als Ersatz für abwechslungsreiche Ernährung.
Das Produkt außerhalb der Reichweite von Kindern aufbewahren.
Das Nahrungsergänzungsmittel ist für Kinder ungeeignet.
Das Nahrungsergänzungsmittel ist ungeeignet für schwangere und stillende Frauen.

Haben Sie Interesse an diesem Produkt?

Kennen Sie Menschen, die gesundheitliche Probleme haben und wollen

Sie ihnen helfen?

Schließen Sie sich uns an, bauen Sie Ihr eigenes Geschäftsleben auf und zeigen Sie auch weiter,
dass es Lösungen auch in solchen Situationen gibt, in denen man das wohl schon aufgegeben hat.

Kontaktieren Sie uns

Newsletter

Wollen Sie nützliche Tipps für Ihre Gesundheit erhalten? Melden Sie sich in unserem Newsletter an und bleiben Sie auf dem Laufenden über unsere Neuigkeiten und Aktionen.