Signifi D complex

Signifi D complex je vďaka svojmu zloženiu absolútne bezkonkurenčný produkt. Sú to v podstate 3 prípravky v jednom - nájdete v ňom vitamín D3 a K2, Omegu 3 a dokonca aj menej známy a pritom pre naše telo veľmi užitočný extrakt z Centella asiatica (gotu kola). Vďaka synergickému efektu všetkých účinných látok je skvelou podporou vášho kardiovaskulárneho systému, cievnej sústavy,  mozgu aj duševného zdravia a je prevenciou proti osteoporóze i cukrovke 2. typu. Toto všetko ukryté len v jednej tobolke. Jedno balenie Signifi D complex vám vystačí na 2 mesiace. 

 

D3 + K2 –prevencia proti osteoporóze, kardiovaskulárnym chorobám i cukrovke 2. typu

Vitamín K aktivuje bielkoviny, ktoré majú dôležitú úlohu pri zrážaní krvi, metabolizme vápnika a zdraví srdca. Jednou z jeho najdôležitejších funkcií je regulácia ukladania vápnika: podporuje kalcifikáciu kostí a zabraňuje usadzovaniu vápnika v cievach. Vitamín K prispieva k mineralizácii kostí, a preto je taký potrebný pre tvorbu a udržanie ich normálnej štruktúry.
Prípravok obsahuje 75 µg vit. K2 (isomer MK-7), ktorý sa vyrába biofermentačným procesom vo forme 5% suspenzie v MCT oleji a má tak požadovanú biologickú dostupnosť v organizme a rovnako nepostrádateľnú látku rozpustnú v tukoch 75 µg vit. D3 cholekalciferol 1 mil IU/g (tj. 3.000 I.U.). Množstvo vitamínu D3 je stanovené podľa štúdií jeho funkcií v organizme. Vyjadrenie ÚVZ SK hovorí:
Horné bezpečné množstvo vitamínu D pre maximálny denný príjem zo všetkých zdrojov (nie len z výživových doplnkov) je 100 μg pre dospelého človeka, 50 μg pre deti od 3 do 10 rokov a 100 μg pre deti od 11 do 17 rokov, ktoré bolo prijaté Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA) – Scientific Opinion on the Tolerable Upper Intake Level of vitamin D; EFSA Journal 2012;10(7):2813. 
Vitamín D si človek dokáže tvoriť aj sám, je však k tomu potrebné slnečné žiarenie v podobe UVB lúčov na našej koži. Množstvo vitamínu D v našom tele preto úzko súvisí s časom stráveným na slnku, pričom opaľovacie krémy znižujú efektivitu tvorby vitamínu D. Nedostatočnú hladinu vitamínu D máme hlavne od jesene do jari, kedy sme na slnku ešte menej. Ďalším faktorom je vyhýbanie sa slnku a život v uzavretých priestoroch. Nedostatok vitamínu D je spojený s mnohými ochoreniami, ako napríklad problémy kardiovaskulárneho systému či cukrovka 2. typu.  
Vitamín D prispieva:
•    k normálnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu, a teda k normálnej hladine vápnika v krvi
•    k udržaniu dobrého stavu kostí a zubov
•    k udržaniu správnej činnosti svalov
•    k správnej funkcii imunitného systému
•    k správnemu procesu delenia buniek

Omega 3 – podpora pre váš mozog, srdce i celkovú aktivitu organizmu

Pre telo je dôležitý pomer Omega 6 ku Omega 3. Omega 6 si naše telo dokáže vytvoriť aj samo. Užívaním tohto produktu sa postupne priblížite k vedecky podloženému správnemu pomeru 3:1 (Omega 6: Omega 3). Omega 3 rybí olej zo Severného ľadového oceánu v tomto produkte má tieto parametre– 35/25 EE, a teda 475,35 mg zodpovedá 138 mg EPA FA a 96 mg DHA FFA. Vďaka tomu pomáha k správnej funkcii mozgu a srdca.


Gotu kola – pre kardiovaskulárny systém, cievnu sústavu, duševné zdravie a trávenie 
O tejto bylinke sa hovorí ako o zázračnej. Kvôli jej úžasným účinkom ju volajú tiež prameň života, najmä na Ďalekom východe. 
Extrakt z Gotu kola (Centella asiatica) 100 mg má podľa Zoznamu tvrdení „on hold“ tieto pozitívne vplyvy na organizmus: 
-    Prispieva k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému (ID 2519)
-    Podporuje správne trávenie (ID 2520)
-    Prispieva k správnej činnosti cievnej sústavy (ID 3742)
-    Pozitívne vplýva na kongnitívne funkcie a na duševné zdravie (ID 3700)
 

 

Sposób użycia

 

Skład

Obsah aktívnych látok

1 kapsula

Referenčná výživová hodnota (%)

Rybí olej - omega-3 35/25 EE

z toho eikozapentaénová kyselina (EPA)

dokozahexaénová kyselina (DHA)

475, 4 mg

138 mg

96 mg

Nie je stanovená

Nie je stanovená

Nie je stanovená

Výťažok z listov pupočníka ázijského

(Centella asiatica) Gotu kola

100 mg

Nie je stanovená

Vitmín D3 (kolekalciferol) - 3000 I.U.

75 µg 

1500%

Vitamín K2 (menachinón)

75 µg 

100%

Przechowywanie

 

Skład
Skład

Balenie obsahuje 60 tabliet

 

Dawkowanie

 1 kapsula denne najlepšie ráno spolu s jedlom, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Ostrzeżenia

Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. 

Zainteresował Cię ten produkt?

Znasz osoby, które mają problemy zdrowotne

i chcesz im pomóc?

Dołącz do nas, zbuduj swój biznes i pokaż innym,
że w sytuacjach, w których się poddali, wciąż istnieją rozwiązania.

Skontaktuj się z nami

Newsletter

Chcesz otrzymywać przydatne wskazówki na temat Twojego zdrowia? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami oraz wydarzeniami.