Látka, ktorá obnovuje bunky a predlžuje mladosť? O čom je reč?

Dátum: 9. októbra 2023 Autor: tím ALFA OMEGA Kategória: Zdravie

Všetci by sme radi našli elixír života, ktorý nám zaručí dlhovekosť a mladistvý vzhľad. Vedeli ste, že existuje látka (vyvinutá v Čechách), ktorá dokáže zrýchliť hojenie rán, regenerovať pokožku, zmierniť známky starnutia, revitalizovať pleť a zlepšiť celkové zdravie organizmu? Za touto látkou stojí fascinujúci príbeh spojený s jedným z najdôležitejších biologických komponentov v ľudskom tele – peptidom.

Ako starneme, dochádza k spomaleniu metabolizmu, strate elasticity pleti a zápalom v dôsledku voľných radikálov. Peptidy sú krátke reťazce aminokyselín, z ktorých niektoré majú unikátne schopnosti. Dokážu opätovne obnoviť produkciu kolagénu a spomaliť tak proces starnutia. Tieto účinky peptidov zaujali dvoch velikánov a vedcov – Ing. Evžena Kasafírka a RNDr. Václava Plaisnera.

Fascinujúci objav dvoch velikánov vedy

V roku 1985 urobili prelomový objav. Hľadaním látky, ktorá by posilnila zdravie ľudstva, dokázal Evžen dosiahnuť niekoľko významných objavov, a jedným z nich bol „alaptid“. Václav, biológ svetovej úrovne, túto látku následne testoval, a preukázal jej široké využitie a výnimočné pozitívne účinky podobné vlastným peptidom v našom tele. Ich práca bola potvrdená aj ďalšími odborníkmi vo vojenskom ústave NATO v Těchoníne, ktorí potvrdili schopnosť Alaptidu výrazne podporovať mozgové funkcie.

Po objave Alaptidu boli vyrobené prvé dva výrobky s jeho obsahom – tabletka na ústne užívanie a masť na hojenie rán v nemocniciach. Masť sa využívala na bércové vredy, popáleniny či preležaniny pacientov. Klinické testy na vzorke 4000 ľudí preukázali úspešnosť liečby až u 96 % pacientov. Radosť vedcov bola obrovská a molekula bola úspešne patentovaná na národnej i medzinárodnej úrovni. Patent jej bol udelený v bývalej ČSSR v roku 1989, v USA v roku 1993 a Európsky patent v roku 1987. Všetky patenty sú dostupné k nahliadnutiu a stiahnutiu tu.

Sám vynálezca Alaptidu sa o ňom vyjadril takto: „Alaptid bol vyvinutý na základe telu vlastného neuropeptidu, ktorý má mimoriadne regeneračné účinky. Avšak telo ho rýchlo rozloží tráviacimi enzýmami a preto sa ťažko aplikuje. U Alaptidu sa nám podarilo obísť túto nevýhodu a zároveň zvýšiť regeneračný a stimulačný efekt. Jeho malá molekula ľahko preniká pokožkou a účinne hojí aj bércové vredy, preležaniny, popáleniny a rezné rany. Pozoruhodné účinky sa ukázali aj pri psoriáze, aktivácii mozgových funkcií či hojení žalúdočných vredov (pri vnútornom použití).“

Osobnú výpoveď vedca a velikána RNDr.Václava Plaisnera si môžete pozrieť tu:

Preukázané účinky Alaptidu

Alaptid sa ukázal byť účinný nielen pri posilňovaní imunitného systému, ale aj pri potláčaní alergických reakcií. Alergia totiž nie je ničím iným, len prejavom nerovnováhy imunitného systému. Ako prirodzený a bezpečný peptid, Alaptid nevyvoláva žiadne alergické reakcie, ani kontraindikácie s inými liečivami. 

 V našich produktoch pretovyužívame Alaptid na pomoc ľuďom s problémami rôznych druhov. Alaptid pomáha pri širokej škále problémov:

Celkový stav organizmu:

  • Regeneruje kožu, vlasy, nechty a spomaľuje starnutie
  • Potláča alergiu a eleiminuje alergické reakcie
  • Revitalizuje organizmus
  • Priaznivo pôsobí na vnútorné orgány v tele

Ochrana pred chorobami:

  • Bojuje proti vírusom
  • Udržiava Onkoprotein „PP60“ v limite
  • Chráni pred civilizačnými chorobami
  • Podporuje obranyschopnosť tela

Mozog, žalúdok, zuby:

Pokožka:

V závere možno povedať, že vízia dvoch vedcov a ich sen o pomoci ľuďom sa napĺňa. Alaptid je látka, ktorá už pomohla mnohým s popáleninami, kožnými či inými problémami. Ich skúsenosti si môžete prečítať tu.

Objavte aj vy kľúč k lepšiemu zdraviu, sebavedomiu a vyššej kvalite života. A kto by si neželal cítiť sa mladšie, zdravšie a energickejšie? S Alfa Omega zdravia to môže byť realita.

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Dátum: 30. novembra 2022

Autor: tím ALFA OMEGA

Kategória: Zdravie

BURNOUT – You Know It When You Feel It

Dátum: 2. júla 2023

Autor: tím ALFA OMEGA

Kategória: Zdravie

Starostlivosť o pokožku – letné výzvy a riešenia